Kuchyně Hanák Style

 

      Následující model je výbornou ukázkou, jak lze kuchyňský nábytek prolnout i do jídelny a obývacího pokoje. Jednoduchá a okulibá sestava i do menších prostor, kde bílá krásně rozsvítí celý interiér.

  • Nejoblíbenějším odstínem je nadále bílá barva, ale v letošním roce bodují i naše novinky jako odstíny chamonix, mocca nebo například tmavý antracit v kombinacích se světlým laminem.
  • Dnešní moderní kuchyně se často navrhují i s nikami, ať už v horních nebo spodních skříňkách. Niky otevírají jinak uzavřené bloky nábytku, čímž mu propůjčují určitou jemnost a celkově ho zútulňují.
  • profil dvířek modelu STYLE je hladký a jednoduchý. Zvýrazňuje ho především úchytka. Vynikne tak samotný materiál, ať už lak nebo lamino, dle volby zákazníka. Vnitřní vybavení lze také pořídit na míru a dle přesných přání zákazníka. Existuje spousta chytrých pomocníků, kteří zřídí a udrží pořádek uvnitř vaší kuchyně.
  • V našich novinkových modelech jsou inovované zásuvky LEGRABOX, které mají nový elegantnější design, jsou užší v bocích, čímž se mírně zvětšuje úložný prostor a mají i zvýšenou nosnost až 70 kg dle šířky zásuvky.

 

Kuchyně Trend Style bílá orion

Zobrazené provedení: lak bílá - lesk / lamino chamonix | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Style 2

Hanák kuchyně Style 3

Hanák kuchyně Style 4

Hanák kuchyně Style 5