Obývací sestavy

Obývací stěny HANÁK v převážně moderním provedení jsou oblíbenou volbou našich zákazníků. Jsou často minimalisticky řešené, decentní a vždy elegantní.


Obývací sestava 01

Působivá kombinace skříně a policového regálu je doplněná odpovídajícím konferenčním stolkem. Lakované skříňky mají systém otevírání posuvných dveří SLIDER a barová skříňka je vybavena vnitřním osvětlením.

Obývací sestava 1 

Zobrazené provedení: bílý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 02

V jednoduchosti je síla. Tuto kladnou vlastnost velmi dobře vystihuje obývací stěna 02 v prémiovém 7vrstvém laku HANÁK v kombinaci s dýhou v matu. Obývací stěna obsahuje i barovou skříňku a také vnitřní osvětlení.

Obývací sestava 02

Zobrazené provedení: dýha americký ořech - mat / bílý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 03

Obývací sestava s označením 03 překvapí svou rozmanitostí a kombinacemi. Originální sestavení skříněk a nik je velmi moderním pojetím obýváku.

Obývací sestava 03

Zobrazené provedení: dýha palisandr - mat / bílý a černý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných provedeních.


Obývací sestava 04

Nevšední obývací sestava 04, jejíž dominantou je elektrický výsuvný TV panel, který lze dálkově ovládat. Opět příklad povedeného spojení laku ve vysokém lesku s lesklou dýhou.

Obývací sestava 04

Zobrazené provedení: dýha tineo - vysoký lesk / černý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývacá sestava 05

Milujete čisté geometrické tvary? Pak vás určitě osloví obýváková sestava 05. O materiálu nemluvě. Metalický lak a dýha v matu tvoří perfektní celek.

Obývací sestava 05

Zobrazené provedení: dýha wenge světlé - mat / zlatý metalický lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 06

Méně je někdy více. To je motto, kterým se řídí obýváková sestava s označením 06. Pro pocit vzdušného prostoru, přesto vynikne materiálové provedení.

Obývací sestava 06

Zobrazené provedení: fialový lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných provedeních.


Obývací sestava 07

Zajímavě posazená obývací sestava 07 zaujme svým nižším rozložením skříněk, polic a regálů. V tomto obýváku najdete i část s TV panelem a lakovanou skříňkou s policemi.

Obývací sestava 07

Zobrazené provedení: dýha americký ořech - mat / granátově červený lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 08

Makasar je jednou z nejušlechtilejších dřevin. Jeho jedinečná struktura tvoří dominanci v obývákové sestavě 08. Vynikají ale i skříňky opatřené 7vrstvým lakem HANÁK.

Obývací sestava 08

Zobrazené provedení: dýha makasar - mat / lak šeřík - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 09

Obývací sestava 09 se nese v duchu aktuálních módních trendů. Tato sestava v sobě skrývá „vychytávky“ jako například vnitřní osvětlení nebo bezúchytkové otevírání TIP-ON.

Obývací sestava 09

Zobrazené provedení: oranžový a bílý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 10

Další vydařená obývací stěna kombinující přírodní prvek versus hi-tech technologii, tedy matnou dýhu spolu s lakem ve vysokém lesku. Typické je precizní dýhování a lakování i uvnitř korpusů.

Obývací sestava 10

Zobrazené provedení: dýha wenge světlé - mat / štěrkově hnědý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 11

Jedna z nejluxusnějších sestav v našem sortimentu. To je obývací sestava 11, ve které vyniká luxusní dřevina makasar spolu s lakovanými plochami.

Obývací sestava 11

Zobrazené provedení: dýha makasar - vysoký lesk / lak slonová kost - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 12

Klasicky pojatá rustikální sestava 12 osloví milovníky tohoto stylu. Rustikální vzhled pak dotváří působivá patina. Okouzlující, co říkáte?

Obývací sestava 12

Zobrazené provedení: bílý rustikální lak - mat | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Obývací sestava 13

Prémiový 7vrstvý lak HANÁK kontrastující s krásou přírodní dýhy. Tak se dá shrnout dojem z obývací sestavy s označením 13.

Obývací sestava 13

Zobrazené provedení: dýha palisandr - mat / bílý lak - vysoký lesk | Tuto obývací sestavu můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.