Solitéry

Solitéry, respektive komody HANÁK jsou designovými kousky nábytku, které dotváří osobitost interiérů vybavených nábytkem HANÁK.

 


Solitér 01

Solitér s označením 01 byl vytvořen v moderním organickém designu. Tento koncept osloví milovníky minimalistického designu, kteří preferují oblé tvary. Ty vyniknou i díky použitému prémiovému laku HANÁK.

Solitér 1

Zobrazené provedení: lak bílý - vysoký lesk | Tento solitér můžete mít v dalších barevných provedeních.


Solitér 02

Exkluzivní design. Tak by se dal charakterizovat solitér 02. Zájem upoutá už svými asymetrickými tvary a moderní chromovou podnoží. Exkluzivita je dána také použitím prémiového 7vrstvého laku HANÁK ve vysokém lesku.

Solitér 02

Zobrazené provedení: lak fialový - vysoký lesk | Tento solitér můžete mít v dalších barevných provedeních.


Solitér 03

Spojení s přírodou. To může asociovat půvabný dýhový solitér s označením 03. Čisté linie zajistí nadčasovost, přírodní materiál zase nikdy nestárnoucí klasiku. Spoje jsou precizně zpracovány na pokos a dýhované jsou i vnitřní korpusy.

Solitér 03

Zobrazené provedení: dýha wenge světlé | Tento solitér můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Solitér 04

Okamžitě si jej zamilujete. Pokud máte rádi hravost barev a moderní design, solitér 04 vám s největší pravděpodobností padne do oka. Lakované jsou i vnitřní korpusy a oblé plochy.

Solitér 04

Zobrazené provedení: granátově červený lak - vysoký lesk | Tento solitér můžete mít v dalších barevných provedeních.


Solitér 05

Elegantní a nadčasový design. Solitér 05 vás nikdy neomrzí a vždy uchvátí svými čistými liniemi a exkluzivním prémiovým lakem v atraktivním červeném odstínu.

Solitér 05

Zobrazené provedení: lak granátově červený - vysoký lesk | Tento solitér můžete mít v dalších barevných provedeních.