Voděodolný nábytek? Od Hanáka ano.

Patentovaná technologie SLIM–LINE.

Jsme zase o pořádný skok před konkurencí! V letošním roce jsme ve výrobním závodě v Popůvkách u Kojetína zprovoznili nejmodernější výrobní linky vybavené patentovanou technologií olepování hran „SLIM–LINE technology“. Tato nová, patentovaná technologie olepování lepidly PUR-TERMOSET technologií SLIM–LINE ve všech kvalitativních parametrech předčí dosud používané staré verze olepování PUR–TERMOSET(nanášení pomocí válečků) a pochopitelně i nejběžnější používanou technologii olepení pomocí EVA lepidla. Dochází k vytvoření pevného spoje, který je vodotěsný a který brání vstupu atmosférické vlhkosti a vody do korpusů skříněk. Takto olepen je každý nábytkový díl. Nikdy se nesetkáte s tím, že bychom vám dodali výrobek, kde by byly olepeny pouze pohledové (viditelné) hrany.

EUROPEAN PATENT – EP 2 335 891 A1

NOVOU PATENTOVANOU technologií SLIM-LINE (PUR-TERMOSET) olepujeme:

  • korpusy LDD
  • dvířka LDD
  • korpusy dýha
  • přířezy LDD + dýha

 

Testování voděodolnosti v laboratoři HANÁK.

Pravidelně naše výrobky testujeme v nestandardních podmínkách. Jedině tak si můžeme ověřit kvalitu olepených dílců.

 

Nová technologie SLIM-LINE (PUR-TERMOSET) ve všech parametrech převyšuje nejen standardní technologii olepování lepidly EVA–TERMOPLAST nebo PO–POLYOLEFÍN, ale i klasické olepení válečkem PUR-TERMOSET a dokonce v některých parametrech i olepování technologií LASER. Velkou výhodou olepování lepidlem na bázi polyuretanu novou patentovanou technologií SLIM-LINE je méně než poloviční nános lepidla s téměř neviditelným spojem (oproti starším technologiím nanášením pomocí válečku PUR). Díky tomu dochází k zvýšení jak užitné, tak estetické hodnoty vyrobeného nábytku.

Kvalita je pravidelně, jednou týdně, kontrolována v naší laboratoři, kde se provádí nejrůznější zátěžové testy, především na uvedenou voděodolnost, oděruschopnost, chemickou, teplotní odolnost atd. Nezávislou kontrolu pak provádí zkušebna nábytku brněnské Mendelovy univerzity. Jde například o zátěžové testy zestaření výrobku odpovídající 15 letům užívání. Máme tedy jak vlastní tak i zcela nezávislou certifikovanou kontrolu kvality.

 

Další neopomenutelnou výhodou je teplotní odolnost, která dosahuje hodnoty až 150 °C. Přitom standardní maximální odolnost se pohybuje v rozmezí 90-120 °C.

 

Garantujeme vám, že je nábytek HANÁK, díky použitým certifikovaným materiálům na bázi rostlého dřeva a nové technologii olepování hran nábytku, zdravotně nezávadný.