Kuchyně Hanák Elite

 

Sofistikovaný, liniově čistý model ELITE se nechal zkombinovat kontrastní tmavou borovicí a světlým novinkovým odstínem champagne. Výsledek je dle nás par excellence.

  • Model ELITE představuje puristický design, který preferuje velká řada dnešních zákazníků. Opravdu jednoduché sestavy, co do linie i použitého materiálu. V kombinaci dvojího provedení je to vždy originální hra barev.
  • Jeden z hlavních prvků, který stojí za pozornost, je vystouplá skříňka v sestavě horních skříní, která je atypicky včleněna a předsazena do popředí. Vytváří tak netypický, až lehce futuristický vzhled kuchyně.
  • Vysoké skříně jsou vestavěné, jsou elegantně zarovnané se zdí. Zajímavý je u nich nový, decentní rám kolem celé sestavy. Objevuje se i na regále s nikami.
  • Dominantou této sestavy je i svou velikostí výrazný policový regál. Oblíbí si ho ti, kteří rádi vystavují osobní předměty na obdiv. Tato policová stěna slouží jako designový prvek a „otevírá“ sestavu jinak uzavřených bloků kuchyně. Kontrast laku a dřevodekoru v detailu stojí určitě za obdiv.

 

Kuchyně Trend Elite oregonská

Zobrazené provedení: lamino oregonská borovice / lak champagne - mat | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Elite 2

Hanák kuchyně Elite 3

Hanák kuchyně Elite 4

Hanák kuchyně Elite 5