Proč kuchyně a nábytek HANÁK 

  

Pomocí nejmodernějších technologií a kvalitního řemesla ze zdravotně nezávadných materiálů vyrábíme kuchyně nejvyšší kvality.

Neexistuje kuchyně, kterou bychom nezvládli. Na vaše přání vyrobíme jakýkoli atyp na míru.

 

Chceme jasně prokázat kvalitu a to nejlépe přímým srovnáním našich výrobků s konkurenčními. Tady jsou důvody a srovnání, proč volit náš nábytek:

 

HANÁK interior concept

 

Hanák interior concept

 

HANÁK NÁBYTEK, a.s. je jediný výrobce v České republice, který vyrábí kompletní sortiment pro interiéry včetně interiérových dveří. V této komplexní nabídce nábytku nemáme konkurenci. Prohlédněte si naše realizace interiérů, kde nejlépe uvidíte široký záběr a prakticky neomezené možnosti naší výroby. Nejen kuchyně, ale i jídelny, obývací pokoje, ložnice, šatny a skříně, nábytek pro pracovny, koupelny, dětské pokoje, předsíně a další.


  

Individuální a atypická výroba

 

Individuální a atypická výroba

 

Naše parametrická výroba má neomezené možnosti, zatímco naše konkurence nabízí a doporučuje zpravidla pouze standardizované rozměry modulů. My přijmeme do výroby jakýkoliv požadavek zákazníka na atypický rozměr, který dokážeme právě díky parametrické výrobě zhotovit přesně na míru a to na milimetr přesně.


  

Záruka kvality a nezávadnosti materiálů

 

Záruka kvality a nezávadnosti materiálů

 

Garantujeme, že nikdy neslevíme z našich požadavků na vysokou kvalitu materiálu. Veškeré použité materiály jsou certifikovány a jejich kvalita je pod stálou kontrolou. V době, kdy dodavatelé velkoplošného materiálu snižují kvalitu pod tlakem odběratelů, jsou pro firmu HANÁK NÁBYTEK, a.s. vyráběny materiály s požadovanými vlastnostmi, které jsou speciálně označeny a dodávány jako produkt určený pouze pro naši společnost.

 

Tyto materiály mají zároveň certifikaci podle systému CARB Phase 2, která deklaruje, že jsou v dodávaných dřevotřískových nábytkových deskách použita formaldehydová lepidla v polovičních hodnotách oproti standardním deskám, které používá konkurence. Základní přednosti jsou 100% zdravotní nezávadnost, maximální pevnost a odolnost korpusů, eliminace průhybů polic a extrémně vysoká pevnost uchycení konstrukčního kování.


  

Hi-tech technologie a poctivé řemeslo

 

Hi-tech technologie a poctivé řemeslo

 

Jsme jednou z nejlépe technologicky vybavených firem na výrobu nábytku v Evropě. Používáme nejmodernější technologie, jak v procesu lakování, dýhování, tak i v dalších výrobních procesech. Zároveň klademe důraz i na původní řemeslo. Proto máme v naší výrobě řadu profesionálů z oboru, kteří se dlouhá léta věnují preciznímu řemeslu.


  

Záruka a pozáruční servis

 

Záruka a pozáruční servis

 

Na veškeré naše produkty garantujeme nadstandardní 5letou záruku, což je jedna z hlavních konkurenčních výhod. Co se týče servisu, protože jsme skutečný výrobce, dokážeme i po 5 nebo 10 letech dovyrobit nábytek ve stejném provedení k vašemu dříve zakoupenému nábytku. Dokážeme daný model vyrobit dokonce i po jeho vyřazení z výroby.


  

Dlouhá životnost nábytku

 

Dlouhá životnost nábytku

 

Díky prokazatelné kvalitě, unikátním vlastnostem výrobků a stejně kvalitním vnitřním komponentům (kování, výsuvy, výklopy apod.) výrazně prodlužujeme životnost a užitnou hodnotu našeho nábytku, a to je v době, kdy trh zaplavují výrobky se sníženou kvalitou a životností, velmi silný argument. Můžeme tedy garantovat, že u nás si nekupujete nábytek na 2,5 nebo 10 let, ale kupujete vysoce kvalitní a odolný nábytek, který vám bude sloužit celý život.


  

Interiérové dveře HANÁK

 

Interiérové dveře HANÁK

 

Žádný jiný výrobce nábytku v České republice nevyrábí interiérové dveře. Samotní výrobci dveří, kteří prodávají na českém trhu, se specializují pouze na dveře a související produkty, nikoliv na nabídku kompletního nábytku. V této nabídce jsme tedy unikátní a nemáme v rozsahu portfolia konkurenci. Naše interiérové dveře jsou exkluzivním výrobkem, který nemá v nabídce na tuzemském trhu srovnání.