První návštěva kuchyňského studia - INPEG Liberec s.r.o. - HANÁK kuchyně a co je vše k tomu zapotřebí  

 

Vážení zákazníci, než se poprvé vydáte k nám, do studia kuchyní a bytového nábytku v Liberci, zkuste si sami zaměřit Váš prostor, který chcete nově zařídit nebo zrekonstruovat.

Proč?

Jednoduchá odpověď. Přijdete k nám poprvé a my bez rozměrů daných místností bohužel nic neuděláme a tak musíte přijít k nám ještě jednou s rozměry daných místností. Tímto Vám chceme ušetřit čas a náklady s dopravou k nám.

Že to sami nezvládnete, neumíte a že to necháte na odbornících? 

Věřte, že na tom doopravdy nic není. Potřebujete k tomu pouze metr (rozkládací, svinovací a zákaznice švadleny můžou použít i krejčovský), kterým zaměříme dané rozměry místností. U tohoto prvotního zaměření doopravdy nejde o nějaký ten milimetr.

 

 

Na co nezapomenout při zaměření:

  • Šířka x délka místnosti plus výšku stropu.
  • Šířka x výška dveří a jak daleko jsou umístěny od rohu zdi
  • Šířka x výška oken a jak daleko jsou umístěny od rohu zdi a nezapomeňte zaměřit výšku parapetu od podlahy
  • Šířka x výška x hloubka  topných těles (radiátorů) a jak daleko jsou umístěny od rohu zdi
  • Umístění přívodu teplé a studené vody, odpadu vody, plynového ventilu, přívodu elektřiny 380V. Toto se týká rekonstrukce a znamená, že nechceme předělávat tyto instalace a kuchyňskou linku nebo nábytek budeme stavět na stávající rozvody.

 

Tak máme zaměřeno a doopravdy na tom nic nebylo, že?

 

Pochopitelně po zpracování a konečném Vašem rozhodnutí si sami jezdíme stávající prostory zaměřovat a to zdarma v Liberci a Libereckém kraji!

 

INPEG Liberec s.r.o. - HANÁK kuchyně a nábytek