Tipy pro vaši novou kuchyň Hanák


Dřevěné zásuvkové vložky

Dřevěné zásuvkové vložky Hanák kuchyně Liberec

Designově čistě a luxusně působí zásuvkové vložky vyrobené z masivního dřeva. Ve dvou barevných variantách (dub přírodní a ořech) nabízíme celkem 46 prvků pro vybavení nízkých i vysokých zásuvek.


Závěsný program

Závěsný program Hanák kuchyně Liberec

Sofistikovaný a univerzální závěsný program MosaiQ nabízí optimální využití prostoru mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Multifunkční konzola opatřena světelným páskem zajistí efektní nepřímé osvětlení pracovní plochy.


Legrabox

Legrabox Hanák kuchyně Liberec

Přímočarý, strohý design, jasná a střídmá řeč tvarů a mimořádně vysoký komfort pohybu – to je LEGRABOX, zcela nový zásuvkový systém BLUM. Nyní to nejlepší můžete mít i vy.


Vysoké výsuvy

Vysoké výsuvy  Hanák kuchyně Liberec

Použití výsuvných systémů s integrovaným tlumením umožňuje i při 60 cm hloubce vysokých úložných skříní dokonalý přehled a jednoduchý přístup k uskladněným věcem a potravinám.


Výsuvné sortery

Výsuvné sortery  Hanák kuchyně Liberec

Třídit je moderní. Kdo myslí ekologicky, třídí odpad a podle toho vybírá vhodný odpadkový koš. Nabízíme systémy třídění odpadu promyšlené do posledního detailu. Dovnitř zkosené hrany umožňují snadnou údržbu. Doplňková organizační zásuvka nabízí praktický úložný prostor.


SERVO-DRIVE u dřezové zásuvky

SERVO-DRIVE u dřezové zásuvky Hanák kuchyně Liberec

Stačí krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým pohonem. Máte-li zrovna plné ruce, systém SERVO-DRIVE vám umožní více volnosti a komfortu při otevírání.


Rohový policový výsuv

Rohový policový výsuv Hanák kuchyně Liberec

Pomocí praktického systému plných výsuvů Le Mans využijete každé místo. Perfektní design a funkčnost jsou hlavní charakteristiky tohoto nejprodávanějšího vybavení rohových skříní.