OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kuchyně Comfort

 

Tato kuchyně má stejný jednoduchý čelní profil dvířek jako například modely ELITE nebo LINE. Liší se na první pohled především velmi nenápadnou dlouhou úchytku v hraně dvířek. Tedy ideální model pro ty, kteří chtějí čistý symetrický design, ale nechtějí se zříct úchytky jako takové.

  • Do našich kuchyní a jídelen vyrábíme i jídelní stoly. Ať už typizované nebo atypické na zakázku. Vyrobíme jakýkoliv nábytek pro celý váš interiér, tzv. INTERIOR CONCEPT.
  • Již nějakou dobu je velmi moderní kombinovat laky s dřevem. Častá je kombinace bílá vs. dřevina. My jsme zašli dál a ukazujeme, že je možné skloubit i podobné tóny, tedy tmavší lak a barvu dřeva, do krásného celku.
  • Tmavý odstín úchytky je vcelku netradiční, přitom dokáže vytvořit zajímavý detail, jako na této kuchyni. Bílá pracovní deska je na této sestavě jediným světlým prvkem.
  • Tenké dýhované niky v atypických úrovních a velikostech daly této kuchyni nový nádech. Rozbíjí případný pocit „monolitu“ a nabízí prostor pro oblíbené předměty. Všimněte si také netradičního a proto velmi působivého rozdělení materiálu v obkladu.

 

Kuchyně Comfort mocca

Zobrazené provedení: lak mocca lesk / dýha dub rustikal šedý | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Comfort 2

Hanák kuchyně Comfort 3

Hanák kuchyně Comfort 4

Hanák kuchyně Comfort 5