Kuchyně Hanák Comfort

 

Tato kuchyně má stejný jednoduchý čelní profil dvířek jako například modely ELITE nebo LINE. Liší se na první pohled především velmi nenápadnou dlouhou úchytku v hraně dvířek. Tedy ideální model pro ty, kteří chtějí čistý symetrický design, ale nechtějí se zříct úchytky jako takové.

  • Do našich kuchyní a jídelen vyrábíme i jídelní stoly. Ať už typizované nebo atypické na zakázku. Vyrobíme jakýkoliv nábytek pro celý váš interiér, tzv. INTERIOR CONCEPT.
  • Již nějakou dobu je velmi moderní kombinovat laky s dřevem. Častá je kombinace bílá vs. dřevina. My jsme zašli dál a ukazujeme, že je možné skloubit i podobné tóny, tedy tmavší lak a barvu dřeva, do krásného celku.
  • Tmavý odstín úchytky je vcelku netradiční, přitom dokáže vytvořit zajímavý detail, jako na této kuchyni. Bílá pracovní deska je na této sestavě jediným světlým prvkem.
  • Tenké dýhované niky v atypických úrovních a velikostech daly této kuchyni nový nádech. Rozbíjí případný pocit „monolitu“ a nabízí prostor pro oblíbené předměty. Všimněte si také netradičního a proto velmi působivého rozdělení materiálu v obkladu.

 

Kuchyně Comfort mocca

Zobrazené provedení: lak mocca lesk / dýha dub rustikal šedý | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Comfort 2

Hanák kuchyně Comfort 3

Hanák kuchyně Comfort 4

Hanák kuchyně Comfort 5