Policové systémy

Policové systémy HANÁK jsou velmi oblíbené pro svůj klasický a jednoduchý vzhled, na kterém obzvláště vynikne jejich precizní provedení a použité materiály.

 


Policový systém 01

Krásnější knihovnu nenajdete! Decentní a přesto výrazná. Použitý 7vrstvý lak HANÁK v policovém systému dokonale vynikne. Zaujmou i posuvné dveře u TV panelu nebo praktické bezúchytkové otevírání TIP-ON.

Policový systém 01

Zobrazené provedení: bílý a černý lak - vysoký lesk | Tento policový systém můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Policový systém 02

Klasický policový systém s označením 02. Neotřelá elegance s velkým úložným prostorem pro všechny vaše maličkosti, které chcete mít denně na očích. Tato stěna je modulární, není tedy problém vytvořit ji přesně na míru.

Policový systém 02

Zobrazené provedení: dýha wenge světlé | Tento policový systém můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Policový systém 03

Další z řady otevřených rozměrových modulů s označením 03. Vhodný je jak do obývacích pokojů s vyhrazeným pracovním koutem tak přímo do samostatných pracoven. Pracovní plocha je osvětlená, takže splňuje požadavky na pohodlnou práci.

Policový systém 03

Zobrazené provedení: dýha americký ořech | Tento policový systém můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.


Policový systém 04

Krásný kus nábytku. To je policový systém s označením 04, který je moderní i nadčasový. Má v sobě několik zajímavých a příjemně kontrastních prvků.

Policový systém 04

Zobrazené provedení: dýha americký ořech / bronzový metalický lak | Tento policový systém můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.