Kuchyně Hanák Elite

 

Tato sestava je krásná a netradiční v tom, že spojuje ne dva, ale dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte.

  • Všimněte si členitosti a výrazné symetrie této kuchyňské linky. Obzvlášť z čelního pohledu je to díky tenkým nikám doslova hra s liniemi. Obklady stěny se totiž zpravidla volí hladké, bez doplňků a pokud, tak jde nejčastěji o lištové závěsné programy.
  • Na tomto snímku zaujme pracovní deska v antracitové barvě, která je do celku ideální, protože nijak nepřebíjí zvolené barvy a materiály. Organizace vnitřního prostoru je v dnešní době skoro nutností. K tomu nejlépe poslouží chytré vnitřní organizéry.
  • V dnešní době se nejvíce pracuje s maximálně 2 variantami materiálů nebo barev do kuchyně. My jsme ale zašli dál a zkusili jsme kombinaci 3 dezénů. Výsledek posuďte sami. Jsme přesvědčeni, že sestava s více dezény je velmi svěží, originální a vskutku atraktivní.
  • Je několik způsobů, jak využít vnitřní prostor ve vysokých skříních a to díky moderním karuselům a vnitřním úložným systémům, které zaručí perfektní přehled a maximální využití prostoru.

 

Kuchyně Trend Elite ořech corte

Zobrazené provedení: lamino ořech corte / laky champagne a mocca - lesk | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Elite 2

Hanák kuchyně Elite 3

Hanák kuchyně Elite 4

Hanák kuchyně Elite 5