Povrchové úpravy dveří

 

Kvalita povrchových úprav je nesrovnatelná, jedinečná a nenapodobitelná. Interiérové dveře HANÁK jsou lakovány na moderních navalovacích linkách z obou stran včetně hran. Dokonalého a následně nejtvrdšího povrchu dosahujeme pomocí linky na UV vytvrzení. Dveře jsou následně lakovány na dvouramenném robotu, který je jediný svého druhu v České republice. Nebojte se srovnat naše povrchy s konkurencí.

Dýha

U dýhovaných povrchových úprav v matu nanáší HANÁK NÁBYTEK a.s. po obou stranách dveří včetně hran 4 vrstvy a u varianty vysokého lesku 7 vrstev akryluretanového transparentního laku. Vytváříme tím jak estetickou tak dokonalou funkční ochranu pro povrchovou dýhu. Vylučujeme použití vodou ředitelných laků, které nedosahují požadované odolnosti. Díky nejmodernějším technologiím pro aplikaci laků a ekologické spalovně škodlivin si můžeme dovolit v našich lakovnách pracovat pouze s high-end laky na bázi polyuretanu. To nás řadí mezi absolutní evropskou špičku v kvalitě a odolnosti lakovaných povrchových úprav dveří.

Lak

Existuje mnoho povrchových úprav nábytku, ale pouze lak je synonymem pro opravdovou kvalitu, odolnost a exkluzivitu. Kvalita povrchové úpravy je jedinečná a nesrovnatelná.
U lakovaných povrchových úprav nanášíme na obou stranách dveří včetně hran 5 vrstev akrylátového laku. Ten je následně vytvrzen pomocí UV záření. Po vytvrzení jsou aplikovány ještě 2 finální vrsvy polyuretanových laků ve vysokém lesku, případně matu. Výsledkem je nejdokonalejší a nejkvalitnější povrchová úprava dveří. Má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti, vysokým teplotám (až do 500°C) a nejvyšší možný stupeň lesku, kterého nelze dosáhnout žádnou jinou technologií. Jako skuteční výrobci vám navíc můžeme i po letech dveře doplnit či opravit při zachování stejného odstínu barvy lesku.