Přednosti a výhody interiérových dveří HANÁK 

 

Prosím přečtěte si zdola uvedené informace - jedná se pro Vás o dlohodobou investici v bydlení. 

 

 

Záruka pět let

Vysoká kvalita použitých vstupních materiálů spolu s moderní automatizovanou výrobou a špičkovou úrovní povrchových úprav nám umožňuje poskytovat standardně pětiletou záruku na veškeré interiérové dveře a zárubně.


Unikátní konstrukce dveřního křídla

Zdokonalili jsme konstrukci dveřního křídla tak, aby každé otevření bylo pro Vás příjemným zážitkem. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, výplní a finálnímu plášti dveřního křídla jsme docílili vysoké tuhosti a odolnosti vůči tvarovým deformacím.


Unikátní konstrukce zárubně

Nespokojíme se s pouhou inovací. Naším cílem je přinášet na trh vždy převratné novinky. Odlišnost jednotlivých detailů zárubně a kvalita zpracování je jedním z hlavních důvodů, které vedou naše zákazníky k volbě interiérových dveří značky HANÁK. Originální zaoblené ostění dodává zárubním punc jedinečnosti, každá linie zárubní je promyšlena tak, aby vyhověla všem vašim funkčním i estetickým požadavkům.


Obložková zárubeň

Naše zárubně se vyznačují detailním řemeslným zpracováním a estetickou čistotou. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně povrchové úpravy ve vysokém lesku. Interiérové zárubně nahrazují již zastaralé ocelové zárubně, které nejsou estetické a moderní. Zárubně se vsazují do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby, kdy jsou hotové omítky a je položena podlaha. Obložkové zárubně jsou do světlosti 2100 mm standardně osazovány dvěma skrytými závěsy. Nad světlou výšku 2100 mm jsou osazeny třemi skrytými závěsy. Všechny plochy a hrany obložkových zárubní jsou povrchově dokončeny, tak aby odolaly i vlhkému prostředí.


Kvalita povrchových úprav

Nesrovnatelná, jedinečná a nenapodobitelná, to je povrchová úprava HANÁK. Interiérové dveře HANÁK jsou lakovány na moderních navalovacích linkách z obou stran včetně všech hran. Dokonalému a následně nejtvrdšímu povrchu dosahujeme pomocí linky na UV vytvrzení. Dveře jsou následně lakovány na dvouramenném robotu, který je jediným svého druhu v České republice. Nebojte se srovnat naše povrchy s konkurencí.


Kvalita zpracování

Dveře podrobujeme testům v extrémních podmínkách a zátěžích. Na základě těchto poznatků neustále inovujeme výrobní procesy a zdokonalujeme naše výrobky.


Odolnost proti vlhkosti

Neplaťte navíc za zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Interiérové dveře HANÁK Vám ji nabízí ve standardu. Vylučujeme použití vodou ředitelných laků, které neobsahují požadovanou odolnost vůči vodě a pracujeme pouze s HIGH-END laky na bázi polyuretanu.


Odolnost proti vysoké teplotě

Použitím nevhodných laků a jejich nekvalitní aplikací, nebo u fóliových dveří na bázi papíru, může teplotní šok, který se vyskytuje například mezi dvěma rozdílně vytápěnými prostory, zapříčinit tvarové deformace dveří. Naproti tomu mají dveře HANÁK díky použité konstrukci a povrchové úpravě laku přímou teplotní odolnost až do 500°C.


Skryté dveřní závěsy

Tectus - latinským slovem (skrytý). Standardně používáme kompletně skrytě uložené závěsy v kombinaci s bezpolodrážkovým provedením. Tyto závěsy umožňují seřízení dveří ve třech osách. Díky tomu bude dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností a celkový dojem z interiérových dveří HANÁK tak bude nepřekonatelný.


Magnetický zámek plus stavitelný protiplech

Magnetický zámek společně se stavitelným protiplechem v zárubni přináší nový komfort při otevírání dveří HANÁK. Střelka je při otevření v líci zámku a je vytažena pomocí magnetu až po zavření dveří. Tento mechanismus zajišťuje pohodlnější a tišší chod.


Obrácené otevírání

Abychom Vám zajistili identický vzhled všech dveří v jednom prostoru, kde však nelze použít standardní bezpolodrážkové dveře bezfalcové) z důvodů odlišného směru otevírání dveří, představujeme Vám takzvané reverzní - obrácené otevírání dveří. To zachová stejný vzhled bezfalcových dveří při různých směrech otevírání křídla.


Jednotný vzhled dveří a vrchního kování

Design kliky je stejně důležitý jako design dveří. Vedle širokého výběru klik v sedmi povrchových úpravách Vám nabízíme kliku v jednotné povrchové úpravě s dveřním křídlem. Snadno tak sjednotíte vzhled kování s materiálem dveří popřípadě s celým interiérem.


Těsnění

Mezi další komponenty zabezpečující bezchybný chod interiérových dveří patří bezesporu těsnění, které je vsazeno mezi dveřní křídlo a zárubeň. Silikonové těsnění běžně používané konkurencí časem ztrácí barevnost a pružnost, tím pádem již neplní těsnící funkci. Utěsnit a zároveň dotlumit dokáže pouze těsnění Q-LON, které u dveří HANÁK používáme. Jedná se o vysoce kvalitní těsnění z polyethylenové pěny, které zabezpečuje stálou pružnost.


Integrovaný dveřní práh

Interiérové dveře HANÁK jsou osazeny integrovaným dveřním prahem, který je vsazen do spodní hrany dveřního křídla. Při otevřených dveřích je práh neaktivní a nijak neomezuje vzhled ani funkci dveří. Po zavření se práh automaticky aktivuje a utěsní prostor pod křídlem.


Volitelné rozměry a barvy

Neomezujte se pouze na běžné rozměry nebo barvy. Díky našim výrobním možnostem vám standardně nabízíme dveře ve výškách od 1970 mm až do 2500 mm. Ani skosené dveře v půdních vestavbách či jakékoliv atypické provedení pro nás nepředstavuje problém.


Individuální přístup a odborný servis

Interiérové dveře vyrábíme a dodáváme vždy s kompletním odborným servisem. Náš profesionální kolektiv projektantů a montážníků je pravidelně vzděláván a školen. Je Vám vždy od profesionálního poradenství až po odbornou montáž plně k dispozici.


HANÁK INTERIOR CONCEPT

HANÁK INTERIOR CONCEPT je filozofií naší společnosti pro reálný životní styl. Ctíme všechny požadavky na kvalitní domov pro vás i vaše děti. Proto nabízíme jako jediní výrobci nábytek do celého interiéru v jednotném designovém duchu a ve vynikající kvalitě zpracování. Ta vychází z našich dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku, z rozsahu našeho výrobního portfolia a z technologických možností, kterými disponujeme.


Ekologie

Výroba nesmí nikdy zatížit životní prostředí. V oblasti ochrany životního prostředí patříme mezi špičku mezi výrobci v České republice. Snažíme se o to, aby naše výrobky byly nejen krásné a kvalitní, ale aby jejich výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí. Investovali jsme proto do špičkových technologií na odsávání, filtraci a spalování škodlivin.


Punc originality

Značku originality interiérových dveří HANÁK naleznete vždy na hraně dveřního křídla.


100% pod kontrolou

Sázka na samostatnost. Veškerý vývoj a výroba dveří probíhá v našem Design centru a výrobním závodě v Popůvkách. Technologické operace, potřebné pro výrobu dveřního křídla a zárubně, máme 100% pod vlastní kontrolou. Výsledkem je kvalita, kterou vám firmy závislé na subdodavatelích nemohou garantovat.