Rustikální kuchyně Hanák Country

 

Zbrusu nový model kuchyně v odvážném stylu, tím je model COUNTRY! Už název napovídá, že tato kuchyň bude slušet venkovsky zařízeným interiérům v „country“ bohémském stylu.

  • Medová barva dubu zlatého dodává interiéru příjemný útulný nádech. Struktura tohoto dřevodekoru je navíc hodně výrazná. Ve stejném stylu je vyroben i jídelní stůl a lavice.
  • Orámování dvířek je velmi decentní. Jednoduchá úchytka plní praktickou funkci a nijak neruší vzhled kuchyně. Všimněte si vnitřního organizéru. Je nejen praktický, ale také krásný už na první pohled.
  • tato sestava je doplněna o jednoduché police na stěně, které plní funkci úložného místa a stylově se do kuchyně velmi hodí. Novinkou jsou také inovované zásuvky LEGRABOX, které mají nový design, jsou užší v bocích, čímž se mírně zvětšuje úložný prostor a mají i zvýšenou nosnost až 70 kg dle šířky zásuvky.
  • Horní skříňky jsme vybrali prosklené. Jsou možná netradiční, ale právě proto dodaly celé kuchyni, jako jediný pomyslně moderní prvek, opravdu svěží nádech.

 

Kuchyně Country

Zobrazené provedení: lamino dub zlatý | Tuto kuchyň můžete mít v dalších materiálových provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Country 2

Hanák kuchyně Country 3

Hanák kuchyně Country 4

Hanák kuchyně Country 4