Rustikální kuchyně Hanák Nice / Porto

 

Tento kombinovaný model dokazuje, že výběr dvou modelů do jedné kuchyně může být výbornou volbou i v klasických kuchyních. Nejen v těch moderních, kde už jde o dlouhodobější a oblíbený trend.

  • V této kuchyni je jako dominantní model NICE s jemným rámečkem na dvířkách. Model PORTO má hladký, jemně strukturovaný profil dvířek. V jídelně si všimněte i našich interiérových dveří SPACE s nadsvětlíkem nebo krásné prosklené vitríny.
  • Světlá dýha champagne kartáčovaná se harmonicky prolíná s dýhou arabica kartáčovanou, ať už je použita na obkladech, dveřích anebo na ostrůvku. Pro čistší vzhled horních skříněk jsme zvolili bezúchytkové provedení.
  • I na úchytce záleží. Podtrhne finální vzhled. Prohlédněte si profil dvířek a detailnější pohled na odstín champagne, který je novinkou roku 2015.
  • Tato kuchyně v sobě nezapře půvab a šarm. Romantické povahy se do ní pravděpodobně zamilují na první pohled. V podobných sestavách pak obzvláště vyniknou skříně vysoké až po strop. I jídelní stůl je z naší produkce.

 

Rustikální kuchyň Porto / Nice

Zobrazené provedení: dýha arabica kartáčovaná / dýha champagne kartáčovaná | Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných provedeních.

 


 

Hanák kuchyně Nice / Porto 2

Hanák kuchyně Nice / Porto 3

Hanák kuchyně Nice / Porto 4

Hanák kuchyně Nice / Porto 4